شرکت دانش بنیان پدیده پایدار صنعت ساختمان

شرکت دانش بنیان پدیده پایدار صنعت ساختمان یکی از زیر مجموعه های هلدینگ بزرگ گروه صنعتی گلرنگ، در سال ۱۳۹۷ با انگیزه تجمیع کلیه توانمندی های تخصصی در حوزه ساختمان با ارائه خدمات مهندسی: طراحی، اجرا، سازه، مقاوم سازی و مهندسی ارزش و بهینه سازی ساختمان های مسکونی، تجاری، صنعتی و بیمارستان ها فعالیت خود را آغاز نمود.

همچنین این شرکت با توجه به روند رو به رشد صنعت ساختمان، شناخت دغدغه های اقتصادی و ایمنی و با تحقیق و توسعه پیرامون نوآوری در این صنعت شروع به تولید محصولات ساختمانی با رویکرد دانش بنیان نمود و اولین محصول خود دیوار سبک بتنی با برند والکریت را تولید و در بازار داخلی و خارجی عرضه نمود.

محصولات ساختمانی تحت نام تجاری والکریت در کارخانه پدیده پایدار صنعت ساختمان واقع در استان سمنان، شهرک صنعتی گرمسار تولید می شود و در حال حاضر با توجه به استقبال کم نظیر سازندگان خوشنام صنعت ساختمان با تولید روزانه بیش از ۵۰۰۰ متر مربع دیوار سبک بتنی در روز که تا پایان سال و توسعه کارخانجات در دیگر استان ها به بیش از ۲۰۰۰۰ متر مربع جزو بزرگترین تامین کنندگان مصالح ساختمانی در صنعت ساختمان می باشد.

ماموریت پدیده پایدار صنعت ساختمان

ارتقا سطح کیفی و صنعتی سازی و ایجاد تغییرات بنیادی در صنعت ساختمان با به کارگیری فن آوری های نوین در راستای توسعه پایدار و محیط زیست جهت ایجاد سرپناهی امن و مطمئن برای یکایک همنوعان در سراسر دنیاست که علاوه بر تولید مصالح ساختمانی و ارائه خدمات مهندسی؛ تحقیق و توسعه پیرامون نوآوری در صنعت ساختمان را در دستور کار خود قرار داده و در اختیار جامعه مهندسین و فعالین در این حوزه قرار می دهد و بر این باور است که همه انسان ها شایستگی برخورداری از محیطی امن و آسوده برای زندگی را دارند.

مدیر عامل شرکت والکریت-مهندس میرعالی

پیام مدیر عامل

بسیار خرسندیم که شرکت پدیده پایدار صنعت ساختمان با یاری پروردگار متعال، زحمات بنیانگذاران آن و با تکیه بر تجارب و بهره مندی از کادر مهندسی صاحب صلاحیت و دانش توانسته در دوره فعالیت خود عهده دار انجام پروژه های متعددی باشد که بسیاری از این پروژه ها در مقیاس ملی و حتی فرا ملی از اهمیت و اعتبار خاصی بهره مند می باشد.

این شرکت علاوه بر ارائه خدمات مهندسی با بهره گیری از دانش و فناوری های نوین ساختمانی و شناخت نیازهای موجود در صنعت ساختمان اقدام به ابداع محصولات ساختمانی نموده و بدین وسیله گام نوینی را در عرصه این صنعت برداشته است.

نگاه پدیده پایدار صنعت ساختمان در راستای ارتقا صنعت ساختمان صرفا فروش و ارائه خدمات نبوده بلکه با محوریت پژوهش و توسعه واحد R&D نبض نوآوری را در دست گرفته و به افق های بلند در این صنعت می نگرد.