پانل والکریت با ضخامت ۳.۵ سانتیمتر (مخصوص سازه LSF)

L.S.F یک سیستم کامل ساختمانی است که در ان کلیه اعضا و قطعات ساختمان از ورق های گالوانیزه نازک به ضخامت ۱ تا ۲ میلیمتر ساخته شده و سایر پوشش ها و نماسازی ها تا پایان عملیات ساخت به صورت خشک اجرا می گردند.
پانل های ۳.۵ سانتیمتر والکریت برای اتصال بر روی فریم های فلزی سردنورد طراحی و ارائه شده اند. این پانل ها به صورت کاملا خشک اجرا می شوند و به عنوان جایگزینی برای دیوارهای درای وال مطرح می باشد. از مزایای این دیوار استفاده به جای گچ برگ یا صفحات سیمانی، مقاومت مکانیکی بالاتر، افت صوتی بهتر، عایق کوبه ای بهتر برای امواج صوتی، مقاومت در برابر حریق و عدم نیاز به استفاده از لایه بخاربند می باشد که این محصول را به جایگزینی بسیار بهتر برای رقبای خود نموده است.
این ساختار با وزن بسیار سبک، قابلیت اجرای سریع با ضخامت کم و مشخصات عملکردی فراتر از الزامات مقررات ملی ساختمانی کشور در زمینه عایق بندی حرارتی، صوتی و مقاومت در برابر حریق، ضمن کاهش بار مرده ساختمان و تسریع عملیات اجرایی، کمک شایانی به کاهش هزینه های گزاف سازه ای و آسایش ساکنین در حین بهره برداری از ساختمان می نماید.

دیوار والکریت مخصوص سازه ال اس اف

نمونه پروژه های اجرا شده با پانل ۳.۵ سانتیمتر والکریت در سازه ال اس اف

پانل والکریت با ضخامت ۶ و ۸ سانتیمتر (دیوار داخلی)

-پانل والکریت با ضخامت ۸ سانتیمتر و ابعاد ۵۷*۱۲۰ سانتی متر جهت استفاده در دیوار داخلی ساختمان ها طراحی و ارائه شده است و طبق آزمایشات انجام شده کلیه الزامات عملکردی لازم را دارا می باشد. این دیوارها به صورت معمول با حداکثر یک سانتی متر گچ در طرفین ، حداکثر به ضخامت ۱۰ سانتیمتر می رسد که یک ضخامت بهینه برای به کار گیری در دیوارهای داخلی می باشد. همچنین این دیوارها مقاومت بالایی در برابر حریق و گذردهی صوتی بسیار مناسبی دارند.

-پانل والکریت با ضخامت ۶ سانتیمتر و ابعاد ۵۷*۱۲۰ سانتی متر برای فضاهای داخلی ساختمان هایی ارائه شده اند که در برخی پروژه ها به دلیل استفاده بهینه از فضاها، لازم است حدقل ضخامت ممکن استفاده شود. همچنین برای دیوارهایی که الزامات استانداردی برای آن ها از اهمیت کمتری برخوردار است می توان استفاده نمود.

دیوار-والکریت-ضخامت-6-و-8-سانتیمتر
پانل والکریت با ضخامت ۶ و ۸ سانتیمتر

پانل والکریت با ضخامت ۱۰ و ۱۲ سانتیمتر (دیوار پیرامونی)

-پانل والکریت با ضخامت ۱۰ سانتی متر و ابعاد ۵۷*۱۲۰ سانتی متر با گذراندن کلیه تست های مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی ماندد ضربه های جسم نرم وسخت ، مقاومت در برابر فشار باد، مقاومت در برابر فشارهای خارج از صفحه ، مقاومت در برابر حریق و صوت یکی از بهترین گزینه ها جهت استفاده به عنوان دیوار خارجی می باشد.
این دیوار با ضخامت بهینه کلیه پارامترهای مورد نیاز عملکردی را دارا است و در بین سایر متریال های رایج با کمترین ضخامت در دیوارهای جانبی ساختمان قابل استفاده است.

-پانل والکریت با ضخامت ۱۲ سانتی متر و ابعاد ۵۷*۱۰۰ سانتی متر برای کاربردهای خاص و بالاتر از استاندارد و بر اساس سفارش کارفرمایان محترم طراحی و ساخته شده است که برای دیوارهای بین دو واحد ، مناطق بسیار سرد و یا به عنوان دیوارهایی که نیاز به مقاومتی بالاتر از استانداردهای معمول دارند؛ قابل استفاده می باشد.

پانل والکریت با ضخامت ۱۰ و۱۲ سانتیمتر

پانل های ترمو EPS , XPS

-پانل ترمو EPS با ضخامت ۱۲ سانتی متر و ابعاد ۵۷*۱۰۰ سانتی متر و با چهار سانتیمتر لایه EPS میانی به دلیل مقاومت حرارتی بالا برای کلیه کاربردها و در کلیه اقلیم های ایران قابل استفاده می باشد. همچنین این پانل ها قابلیت تولید با دو لایه یا یک لایه مش فلزی را دارد و از این رو مقاومت بالایی نسبت به سایر دیوارها خواهد داشت.

-پانل ترمو XPS با ضخامت ۱۲ سانتی متر و ابعاد ۵۷*۱۰۰ سانتی متر دارای مقاومت حرارتی بهتری نسبت به پانل های ترموی EPS می باشد که جهت مصارفی که مقاومت حرارتی خاص را نیاز دارند؛ استفاده می شود که از آن ها می توان به سردخانه های صنعتی و کشاورزی و ... اشاره کرد.

پانل ترمو XPS
پانل ترمو XPS , EPS

پانل سه متری والکریت

پانل های با ارتفاع طبقه از دو متر و هفتاد تا سه متر و شش سانتی متر قابلیت تولید دارند و دارای عرض ۶۰ سانتی متر و ضخامت ۱۰ سانتی متر می باشند.
این پانل ها بنا به سفارش مشتری در طول های مختلف و به صورت تک مش، دو مش، بدون مش و TRC (مسلح با مش فایبرگلاس مقاوم در برابر قلیا ) قابل تولید است و دارای کلیه تاییدیه های مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی می باشد.

همچنین بنا به نیاز کارفرما مشخصات مش مصرفی قابل بهینه سازی خواهد بود و با توجه به کاربرد و خواسته ایشان قابلیت شخصی سازی را دارا می باشد.

پانل 3 متری والکریت
پانل سه متری

نظرات برخی از مشتریان ما

جهت دریافت مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل و ارسال نمایید

تماس مستقیم با کارشناسان فروش والکریت

۰۲۱-۸۸۵۸۱۳۴۲
۰۲۱-۸۸۵۸۱۳۴۳
۰۹۰۲۴۳۲۲۶۴۷