image128.jpg
شرکت پدیده پایدار صنعت ساختمان
تولید کننده پانل های سبک بتنی والکریت
image129.jpg
ما گروه شرکت Wallcrete هستیم
افتخار ما جلب رضایت شماست
مدیر عامل شرکت والکریت-مهندس میرعالی
درباره ما:

Wallcrete -

شرکت پدیده پایدار صنعت ساختمان،زیر مجموعه گروه صنعتی گلرنگ،با هدف تولید محصولات و فرآورده های ساختمانی،منطبق با فناوری های نوین و دانش بنیان در حال فعالیت بوده و در این راستا در حال حاضر تولید دیوارهای سبک را در دستور کار خود قرار داده است.

ماموریت ما ارتقای سطح کیفی صنعت ساختمان با به کارگیری فناوری های نوین جهانی جهت ایجاد سرپناهی امن و مطمئن برای یکایک همنوعانمان در سراسر کره خاکی می باشد.ما بر این باوریم که همه ی انسان ها شایستگی برخورداری از محیطی آسوده و امن برای زندگی را دارند.

این مجموعه در جهت رفع یکی از نیازهای صنعت ساختمان کشور تولید دیوارهای پانلی سبک و مقاوم در برابر زلزله و آتش را در برنامه خود قرار داده است.

شرکت پدیده پایدار صنعت ساختمان اولین محصول خود را با نام تجاری Wallcrete ، به جامعه مهندسین ساختمان معرفی نموده است.ایده پردازی،طراحی،ساخت و کلیه مراحل راه اندازی و تجاری سازی این محصول توسط طراحان و مهندسین این شرکت انجام شده است و با توجه به ابعاد بزرگ آن نسبت به بلوک های معمول،به خوبی نیازهای صنعتی سازس ساختمان را پاسخگوست.دیوارهای والکریت توانسته است ضمن حفظ مزایای دیوارهای دیگر،عیوب موجود در آنها را رفع نماید.وزن سبک،عایق حرارت و برودت،کاهش وزن سازه،سرعت اجرای بالا و بهینه سازی فضای داخلی از جمله مزیت های این محصول به شمار می آید.

مهندس میرعالی — مدیر عامل

ارزش های اصلی

استراتژی ما

راه حل ها و ایده های نوآورانه

ما دائما بر همه نوآوری ها در بازار ساخت و ساز نظارت می کنیم و از آنها در کار خود استفاده می کنیم.

آخرین فن آوری ها

ما از جدیدترین تجهیزات ، مواد ، فناوری ها و پیشرفت ها برای ارائه خدمات بهتر استفاده می کنیم.

راه حل های طراحی چشمگیر

طراحان با استعداد و با تجربه ما می توانند هر پروژه ای را با هر سبکی پیاده سازی کنند.

ویدیو شرکت

پخش ویدئو

همکاری با ما

صنعت ساخت و ساز کشور

ما برای هرگونه همکاری با شرکت های دیگر آماده ایم. 

برخی از نظرات شما

با توجه به استفاده از دیوارهای سبک بتنی والکریت در پروژه مرکز تجاری اپال، بدین وسیله این گروه رضایت کامل خود را از نظر کیفیت محصول و اجرای دیواره های پروژه اعلام داشته و برای آن مجموعه آرزوی توفیق و پیشرفت روز افزون دارد
مجتمع تجاری
اپال
این مجموعه رضایت خود را نسبت به ادعای آن شرکت محترم مبنی بر عایق صوت و حرارت بودن دیوارهای والکریت اعلام می دارد
خبرگزاری فارس
اینجانب به عنوان مدیریت پروژه رضایت کامل خود را از کیفیت پانل های ارسالی و سیستم نصب و مزایای آن نسبت به دیوارهای رایج اعلام داشته،ضمن آرزوی موفقیت امید آن دارد در پروژه های آتی نیز فرصت همکاری طرفین میسر گردد.
پروژه ساختمانی
حریر زعفرانیه

برخی از مشتریان ما

لوگوی بیمه البرز
سنگ سروش
لوگوی اپال 1
پتروشیمی ماهشهر
لوگوی خبرگزاری فارس1